1 / 7
Mercedes Benz E220 CDI!!!
4.500 €
23.06.2019 23:51

Валандово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Mercedes Benz E220 CDI
Disel
Automatik
11/2005
Vo dobra sostojba !
Kontakt Whatsapp/Viber +4915759069495

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
01779195332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам