1 / 6
Prikolica "WIELTON PC 16"- ITNO
2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.06.2019 00:34

Штип / Штип

Prikolicata e proizvedena 2006 god. Vo Januari e servisirana vo Makedonja i ima mnogu dobri dobosi, gurtni, gumi t.e moze da se raboti vednas so nea.
Prikolicata e parkirana vo Tuttlingen Germanija.
Podetalni informacii na tel. 078 473 400

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Trajan
Потврден огласувач
078473400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам