1 / 12
СМЕСТУВАЊЕ со 4 звезди
1 МКД
Цената не е фиксна
04.09.2022 16:47

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

420 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

-Цената за сместување во двокреветен апартман за две лица е 1.400 денари за една ноќ или 700 денари по лице.
-Вилата е категоризирана со максимален број на ѕвезди за приватно апартманско сместување (4 ѕвезди).
- Секоја соба е опремена со: клима уред, кабелска телевизија, фрижидер, бежичен интернет и сопствена бања со 24 часовно централно снабдување со топла вода.
-На приземје има loby простор за одмор и дружење.
- Пред објектот има маси под сенка за седење и дружење.
-Објектот има сопствен паркинг .
-Оддалеченост од автобуската станица: 400 м.
-Оддалеченост од плоштад цца 1.800 м.

За подетални информации посетете ја нашата Facebook https://www.facebook.com/pages/Villa-Ivona-Ohrid

или контактирајте не:
Е-mail: villaivona.oh@gmail.com

или на телефон:
075 301-570

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Секуловски Димче
Железничка 66
Потврден огласувач
075 301-570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам