1 / 12
Apartmani Kamen Most / Stone Bridge Apartments
25 €
04.10.2022 09:55

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Sirok Sokak 98

Издаваме апартмани во срцето на градот Битола,одлична локација(Широк Сокак),располагаме со 5 апартмани и тоа еден со едно креветна соба,два со дво креветна соба и два со тро креветна соба.
Цена:(еднокреветен)850....(дво креветен)1750/1500.....(тро креветен)1800ден
ГОЛЕМ ПОПУСТ ЗА ПОДОЛГ ПЕРИОД !!!!
ГОЛЕМ ПОПУСТ ЗА ПОДОЛГ ПЕРИОД !!!!

TEL : 077 814 815
TEL : 077 814 815
TEL : 077 814 815
TEL : 077 814 815

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Stefan Kamen Most
Потврден огласувач
078888889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам