1 / 8
Tam 110 t10 KIPER so hidraulicen volan
4.500 €
29.05.2022 23:33

Битола / Битола

Tamot e vo super sostojba neregistriran so odlicen motor menuvac.Kiper ispraven kipa na site tri strani dolzina na sanduk 4.10cm sirina 2.20cm so mnogu dobri gumi spremen za sekakvi predizvici!!!!!!!!!!!!!Барај те ме само на WhatsApp ili Viber
Tel:+49 1573 2038101

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
070592349
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам