Magacini vo Dracevo 700 m2 so dvor 8000m2
1 €
12.10.2020 12:00

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

700 m²

Magacin od 700m2 so 8000m2 pod asfalt vo Dracevo. Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Vlado
meglenska br 20
Потврден огласувач
070299674
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам