1 / 7
AUDI A6 2010
13.500 €
Цената не е фиксна
03.09.2019 21:06

Неготино / Неготино

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2019

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

SE PRODAVA A6 2.0 170 k.s steptronik
Redoven servis,
2 seta gumi so bandazi
prva boja -{polirana}garazirana
parking senzori
senzori za dozd
tempomat

led svetla napred nazad
zatemnati stakla -atest
webasto greenje
audi mmi so 3D navigacija
8g avtomatik
led skrieno svetlo
realni kilometri so proverka po vasa zelba
ABS
Airback x10
ESP
i mn dr oprema
moze zamena so vasaili moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
076349622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам