Logo

Polovno parno 31 rebro

Број на оглас: 3303581 | Објавен на: 18.07.2019, 21:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovno parno koe na sredina ima edno osteteno rebro koe treba da se izvadi
Pustase voda
Zamenet e so nov poradi toa

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Cveta

Потврден огласувач