Ce продава дуќан со стан/Shitet duqan me banes
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2020 14:26

Чаир / Скопје

Квадратура:

180 m²

Греење:

Централно

Јавете се само на овој број-070219638
Lajmerohuni vetem tek ky numer-070219638

Ce продава дуќан заедно со стан во Џонкенеди 9b/2- Чаир-(покрај средното школо-Цветан Димов) со 180квадрати
(приземје и 1 спрат).
Дуќанот има добри услови за амбиланта,фитнес,канцералиски простори,прехрана и друго.
Цена по договор.

Shitet duqan me banes në Xhonkenedi 9b/2 -Çair-(perball shkolles se mesme Cvetan Dimov) me 180 meter katror.
Duqani posedon kushte te mira per ambulant,fitnes,hapsir per zyre,ushqimore etj.
Qmimi me marveshje.

Јавете се- 070219638
Lajmrohuni-070219638

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Егзон
Потврден огласувач
070235122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам