1 / 12
SOBI VO GEVGELIJA - HOTEL PREMIUM INN
1.200 МКД
Цената е фиксна
17.06.2022 00:40

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

20 m²

Спрат:

1

Греење:

Централо

РЕЗЕРВАЦИИ НА 070599005

Новоотворен хотел во Гевгелија(булевар Гевгелија), Премиум Инн, Ви нуди соби за краток престој. Сите соби се климатизирани и опремени по стандард на хотел со 3 ѕвезди супериор.

-Двокреветна соба - 1200
-Трокреветна соба - 1500
-Четрокреветна соба - 2000
-Петкреветна соба - 2500

РЕЗЕРВАЦИИ НА 070599005 или 078457878

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

DELCOM
Потврден огласувач
0701414141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам