Logo

Prodavam dve letni gumi 195 65 15

Број на оглас: 3304555 | Објавен на: 18.11.2019, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dve letni gumi Matador elite 3 mnogu malku se vozeni i se vo odlicna sostojba

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач