1 / 4
Se prodava Piaggio X9 250
65.000 МКД
Цената не е фиксна
29.06.2019 18:06

Охрид / Охрид

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2003

Модел:

X9

Километри:

15000

Se prodava skuter piaggio X9 vo odlicna sostojba. Oprema poseduva bord kompjuter abs stabilizatori. napraven kompleten servis pred 2 meseci. Menato
Lamela
Feder na lamela
Rolni
Variator
Kajs
Maslo
Filter znaci cel prenos nov.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078246961
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам