Logo

FIAT DUCATO

Број на оглас: 3304741 | Објавен на: 26.08.2019, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


FIAT DUCATO 2.3 120 MULTIJET
2008. godina so pominati 218000km.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач