Se prodava kuka novogradba vo Vinica
60.000 €
Цената не е фиксна
26.04.2020 12:18

Виница / Виница

Број на соби:

6

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2012

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Vidoe smilevski Bato BB

Se prodava kuka novogradba vo Vinica na ulica Vidoe smilevski Bato BB. Ima prostor za dogovor okolu cenata.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Lence
Потврден огласувач
077480233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам