Потребна е келнерка итноо
1 €
Цената не е фиксна
26.06.2019 17:48

Охрид / Охрид

Категорија:

Останато

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Се бара итно келнерка за во нов ресторан "Шумски Рај" Мешеишта престој ќе ви биде платен исто и храна за повеќе информации ѕвонете...

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077399202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам