Logo

Stereo sistem DENON UDRA-90 poj. tuner CD i kaseta

Број на оглас: 3305248 | Објавен на: 10.10.2019, 09:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


ispravno vo odlicna sostojba

  Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

  ljubco

Потврден огласувач