1 / 4
Kuca vo Cair karsi americka ambasada
1 €
Цената не е фиксна
18.08.2022 19:44

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

14

Квадратура:

600 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

813 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2013

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

ul.376 br.110

kucata e podelena se prodava cela so site drugi objekti ili na Polovina se prodava desnata strana so dukanot i pola plac,kucata e preku 600 m2 placot e 813 m2 ,dukanot 23 m2,garazata e 40 m2,popraten objekt vo dvor so 20 m2, lokacijata na kucata e vo blizina ili karsi americkata ambasada vo topana odma do bulevarot Nikolla Karev ,imate kompletna dokumentacija so imoten list za cena javete se za komplet ili za desnata polovina na imotot

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ozkom
Потврден огласувач
072226575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам