1 / 5
Tepisi i stazi
1 МКД
21.07.2020 22:17

Велес / Велес

Prodavam tepih (sin) vo komplet so 2 stazi (isto sini) dimenzii - tepih 330 x 220, stazi 200 x 100 - cena 7.000 den komplet i tepih (crven) so dimenzii 300 x 200 cm - cena 4.000 den. Tepisite se skoro novi, koristeni samo edna sezona, isprani i zavitkani vo najlon, spremni za upotreba. Tel. 070/315-143.

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
070315143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам