1 / 6
SE PRODAVA VOLKSWAGEN CADDY 1.9
1 €
27.06.2019 09:54

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Caddy

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Se prodava wolkswagen caddy 1.9
2007 godina
180.000km
115 konja

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Душко
Потврден огласувач
076667777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам