1 / 8
SE PRODAVA FIAT DOBLO 1.3
1 €
27.06.2019 10:06

Неготино / Неготино

Марка:

Fiat

Модел:

Doblo

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

SE PRODAVA FUAT DOBLO 1.3
Multi dzet
2011 godina
100.000 km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Душко
Потврден огласувач
076667777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам