Logo

SE PRODAVA STAN VO CENTAROT NA GRADOT

Број на оглас: 3306384 | Објавен на: 18.07.2019, 05:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 72 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 85

Година на реновирање: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: BORIS KIDRIC B4/A10

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


RENOVIRAN

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 ZORAN

Потврден огласувач