Firmata Dastel Paper ima potreba od rabotnici
По Договор
28.06.2019 06:14

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Останато

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Imame potreba od Sofer I rabotnici vo proizvodstvo

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Dastel Paper
Потврден огласувач
078233000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам