1 / 11
Апартмани Кате 2 - ЦЕНТАР
По Договор
31.08.2022 20:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

25 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Апартманите Кате 2 се сместени до Охридска банка - Societe Generale на втор и трет спрат . Апартманите со нивниот квалитет и опременост го задоволуваат вкусот и на најпребирливите гости.Климатизирани,со ТВ, интернет , кујна и бања даваат можност за пријатен одмор за оние што знаат да уживаат.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Zlatko
Потврден огласувач
070520760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам