1 / 1
Потребна е продавачка за галантерија за мобилни телефони
1 МКД
Цената не е фиксна
Денес 13:00

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Имаме потреба од продавачка за галантерија и сервис за мобилни телефони во продавницата во Скопје во Градски трговски центар - ГТЦ. Условите за работа според работната позиција се одлични а доколку кандидатката што ќе биде изберена нема искуство во областа, ќе биде направена обука. Кратко резиме или CV на меил petar.andov@gmail.com

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

ДИГИКО ЕЛЕКТРОНИК ДООЕЛ
ГТЦ Приземје
Потврден огласувач
070502233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам