1 / 1
hranazamilenici
100 МКД
Цената е фиксна
22.07.2019 10:51

Карпош / Скопје

hranazamielnici.mk е интернет продавница за храна за животни, со достава до вашиот дом. Линк http://www.hranazamilenici.mk/
Функционира како сите интернет продавници, едноставно креирајте профил, направете нарачка, платете со картичка и чекајте ја нарачката. Можете да ја следите и нашата ФБ продавница, линк, https://www.facebook.com/hranazamilenici.mk/
Телефон: 071-985-259

Категорија: Продавници, Трговија / Храна опрема за домашни миленици

Се продава од:

B
Потврден огласувач
070369207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам