Logo

Opel corsa 1.0

Број на оглас: 3306893 | Објавен на: 12.07.2019, 15:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 43 kw / 58 ks

Цена: 1.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel corsa 1.0 so klima vo dobra sostojba .

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Nehat