1 / 4
МАШИНА ЗА СЕЧЕЊЕ ПЕЧУРКИ И СЛИЧНО
450 €
20.07.2020 23:55

Виница / Виница

Машина за сечење печурки... користена 3 години... монофазна... 450 евра...  .......БАРАЈТЕ МЕ НА .......... 078 372 903 ............ НЕ на долу наведениот број!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

tauserci
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам