1 / 2
МРЕЖИ ЗА СУШЕЊЕ ПЕЧУРКИ И СЛИЧНО
120 МКД
02.09.2020 19:50

Виница / Виница

Мрежи за сушење печурки и слично.... димензии 70х100cm .... 120 денара парче.... има 50 парчиња.... БАРАЈТЕ МЕ НА ............ 078-372-903.......... НЕ на долу наведениот број!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

tauserci
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам