Logo

SOBI ROOMS Trpejca

Број на оглас: 3307184 | Објавен на: 08.07.2019, 21:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 120 m²

Спрат: 2

Греење: Централо

Цена: 8 €

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam Sobi vo Trpejca
Teresa 20 m2
Prekrasen pogled
Parking za vasiot avtomobil
Plazite se na 3-4 min
WI - Fi
TV.
Povelete.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 mobilen telefon