1 / 3
ELECTRO VOICE
480 €
14.12.2022 12:26

Аеродром / Скопје

Prodavam 15'' zvucnici 400w so najdobrite drajveri bas ELECTRO VOICE EVM 15L GOLD i Eminence 2002 visoki, vrven zvuk, mn. malku koristeni vo top sostojba

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
077864849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам