Logo

Kompresor za klima za Mercedes W202

Број на оглас: 3307388 | Објавен на: 18.09.2019, 21:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C220

Tип на делови: Клима уреди

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Kompresor za klima za Mercedes W202
Cena 4000den.
Moze zamena za rezervna guma i diglaka za W203
070/260-843

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Ivo

Потврден огласувач