Logo

SE PRODAVA ASTRA1,7D,ODLICNA!!!HITNO!!! REG , DO 12 M ZELEN

Број на оглас: 3307638 | Објавен на: 25.08.2019, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 101 kw / 137 ks

Цена: 3.200 €
3.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA1,7 DIZEL. ZELEN KARTON REG, DO 12 M ,2019 G FABRICNA ,DOSEGA RABOTENO NA NEZE NISTO NE E . ZA INFORMACII TEL , PRILEP CENATA NE E FIKSNA, !!!!

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  kire

Потврден огласувач