1 / 11
Se izdava kamp prikolka Partizan
По Договор
02.06.2023 13:49

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se izdava kamp prikolka vo Partizan.
Zagradena so 30m2 dvorno mesto so sopstveno kupatilo i wc,kujna(sporet,frizider i pribor)TV,masa i dodatni dva kreveta pogodna za 6 OSOBI.SO DVORNO MESTO
Plazata e na 30m so sopstveno obezbeduvanje i odrzuvanje na istata.
Cena po dogovor.
Kontakt Dragi 070/334-563

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
070334563
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам