1 / 7
IVECO Turbo Daily 35 12
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.08.2019 20:20

Берово / Берово

Се продава ЗАЧУВАНО товарно комбе IVECO Turbo Daily 35 12.
Година: 1994
Километража: 380 000км

Комбето е во ЕКСТРА состојба. Направен е ЦЕЛОСЕН ремонт и е спремно за работа и превоз на стока веднаш.

За повеќе информации 070 851 550

Цена по договор.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Goran
Потврден огласувач
070851550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам