1 / 2
Aprilia rs 50 sport
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.08.2019 17:23

Берово / Берово

Марка:

Aprilia

Вид:

Спортски

Година:

1995

Модел:

RS 50

Километри:

70000

Се продава Aprilia RS 50cc Sport во исправна состојба. Потребно е само да се сменат некои делово за 100% функционалност (пали вози) За подетални информации јавете се на 078508389 Сашко

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070851550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам