1 / 9
SE IZDAVAAT APARTMANI-SOBI
300 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.12.2019 10:39

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Se izdavaat sobi-apartmani vo centarot na Struga,apartmanot e dvosoben opremen so TV,WI-FI,Kujna.....
Broj za kontakt: 078721018
075820981

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Jasmina
Потврден огласувач
078721018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам