1 / 10
Струга Евро Хотел апартмани
1.500 МКД
Цената е фиксна
12.07.2022 13:00

Струга / Струга

Издавам 2 Апартмани во Евро Хотел Струга,
за 4-5 лица, опремен со кујна, бања, тераса, ТВ,
хотелски интернет.погоден за деца..

Милорад 071-256-915

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

milorad
Потврден огласувач
071256915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам