Logo

CITROEN C3 1.1 8V 95000KM UNIKAT

Број на оглас: 3309104 | Објавен на: 20.07.2019, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C3

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 2.790 €
2.990 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo perfektna sostojba karoseriski e prva boja na realni kilometri potvrdeno so servisna kniska novi gumi napraveno komplet servisi full oprema.Plateni se site davacki do registracija.
****AVTO PLAC BARON****

Огласи од: AVTO BARON

AVTO BARON

HRISTO TATARCEV 276
Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 AVTO BARON

Потврден огласувач