Sofer so 20-godisno iskustvo bara rabota
По Договор
30.06.2022 16:34

Куманово / Куманово

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Виша СС-VI степен

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Слабо

Baram rabota za vozac vo 2-ka vo megjunaroden transport.
imam Slovenski COD-95, taho-kartica,licenca za vozac. preku 20 godini iskustvo kako vozac na sleper C+E.
Za poveke info na tel. 070-236-792
Ljupco

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070236792
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам