Logo

Elektricar

Број на оглас: 3309145 | Објавен на: 21.02.2020, 08:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Вид на оглас: Се продава


Електричар на повик, изведба на нова инсталација и поправка на старата, замена на осигурувачи, поправка и чистење на бољери, и се друго од електрика. 075 800 371

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Elektricar

Потврден огласувач