Se prodava niva
15.000 €
Цената не е фиксна
01.07.2019 21:08

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

7000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva so povrshina od 7000 m2,vo selo Mustafino Sv.Nikole,nivata e pod sistem za navodnuvanje ,i e blizu do seloto !

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Gjorgji
Потврден огласувач
075863266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам