1 / 2
Popcorn masina
400 €
02.07.2019 08:37

Виница / Виница

Se prodava masina za pukanki elektricna so ventilacija svetlo original germanska
Cena po dogovor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
075790702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам