1 / 3
Nova Gitara Semon
5.500 МКД
30.06.2022 21:21

Кавадарци / Кавадарци

Gitara Saison Nov model Ekstra!!!
Novi spakuvani vo kutija
So odlicen zvuk
Strogo profesionalen dizajn
So sipka vo vratot
Odlicen kvalitet
Ekstra cena namalena od 7.000 denari na 5.500 denari
Telefon za kontakt 075 980 194

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

blaze
Потврден огласувач
075980194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам