Logo

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 85м2 ВО КАПИШТЕЦ / РЕСТОРАН ВОДЕНИЦА

Број на оглас: 3310006 | Објавен на: 10.10.2019, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 85 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: ул. Народен фронт

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава трособен стан со површина од 85м2 во населба Капиштец во близина на ресторан Воденица.
Станот се издава наместен и располага со две спални соби, дневна соба, кујна, две купатила и балкон.
Се наоѓа на 1 кат во зграда од 11 ката и гледа на јужна страна.
Има централно греење и паркинг простор.
Погоден е за сериозни и вработени луѓе.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН ДО ЈУНИ, 2020 год.

ШИФРА 4397

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Огласи од: NOVA-GROUP-DOM АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖЕН ИМОТ

NOVA-GROUP-DOM АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖЕН ИМОТ

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 NOVA-GROUP-DOM АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖЕН ИМОТ

Потврден огласувач