Logo

Labo Pasterilizator

Број на оглас: 3310010 | Објавен на: 02.08.2020, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.990 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Labo donesena od Italija mnogu malku e koristena

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Aqim

Потврден огласувач