Logo

Prodavam BMW 320d

Број на оглас: 3310096 | Објавен на: 13.10.2019, 09:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 2 €
2.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam bmw 320d e46
Moze zamena za pomalo vozilo
Tel.071243685

  Скопје    Општина: Автокоманда

Прати Е-Маил

  prasinja

Потврден огласувач