1 / 8
Pekarska oprema
650 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.10.2022 19:42

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava pekarska oprema
Duvalka fortis 600e


Duvalka unoks 700e
Imam i spric za polnenje kifli

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
078446474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам