1 / 4
Velosiped
18.000 МКД
Цената не е фиксна
02.07.2019 21:42

Струмица / Струмица

Se prodava skoro nov velosiped donesen od svajcarija info na tel 078270717

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
077759119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам