1 / 4
Izdavam stan za turisti Ohrid
500 МКД
Цената не е фиксна
12.07.2022 13:00

Охрид / Охрид

Izdavam stan vo Ohrid 63 kvadrati za turisti 5 min do centar 2 sobi 5 kreveta tv kablovska site uslovi za dobar prestoj. Cena po dogovor javete se na tel 071213578 Pance

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

pance
Потврден огласувач
076612041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам