1 / 7
Детско креветче на две нивоа+душек+даска за пресоблекување
4.000 МКД
05.11.2022 15:06

Аеродром / Скопје

Креветчето е на две нивоа одржано, душекот е како нов , креветчето се собира во форма на патничка торба. Даската за пресоблекување е некористена нова неотпакувана. 075 532 764 072 228 495

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
072228495
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам